- İŞYERİ
    - BİZİM KONUT
    - ZORUNLU DEPREM
    - MÜHENDİSLİK
    - SAĞLIK
    - TARIM
 
    - ÜRÜNLER
 
    - ÜRÜNLER

 

EUREKO SİGORTA
Ürünler

Aracım İçin

Eureko Sigorta olarak, aracınız park ya da seyir halindeyken oluşabilecek riskleri güvenle atlatmanızı istiyoruz.

Aracınıza, karayollarında meydana gelen kazalarda karşı tarafa ait maddi hasarları, sağlık giderlerini ve sakatlanma/ölüm sonucu oluşabilecek tazminat taleplerini karşılayan Zorunlu Trafik Sigortası yaptırırken, sizi ve aracınızı kazalar, hırsızlık, yangın, sokak hareketleri ya da doğal afetlerden kaynaklanan maddi, bedeni ve hukuksal riskler karşısında güvence altına alan, Eureko Vale Hizmeti gibi sadece Eureko Sigorta’ya özel avantajlar sununan Arabam Garantide* ürününe de göz atabilirsiniz.

7*24 ücretsiz olarak talep edebileceğiniz Asistans Hizmetleri ile her koşulda yanınızda oluyoruz.

 

Evim İçin

Eureko Sigorta olarak sunduğumuz geniş kapsamlı güvence seçeneklerimizle evinizdeyken güvende, uzaktayken huzurlu hissetmenizi sağlıyoruz.

Evinize, deprem sonucunda oluşacak bina hasarlarınızı karşılayan Zorunlu Deprem Sigortası yaptırırken, evinizi ve eşyalarınızı daha kapsamlı teminatlarla koruyabileceğiniz Evim/Eşyam Garantide*, Evim Garantide Plus** ya da Evim Garantide Lüks** çözümlerimize de göz gezdirebilirsiniz. Eureko Sigorta’dan yaptıracağınız konut sigortası çözümleri ile depremin hasarlarına karşı güvencenizi artırabilir; yangın, hırsızlık ve dahili su baskınları sonucu binada ve eşyalarınızda oluşabilecek her türlü hasar riskine karşı güvende olabilirsiniz.

7*24 ücretsiz olarak talep edebileceğiniz Asistans Hizmetleri ile ihtiyaç halinde bulunduğunuz yere tıbbi destek, ambulans, tamirci (araba, elektrik, cam, su tesisatı), çekici, çilingir talep edebilirsiniz. Kültür ve seyahat taleplerinizde bizden rezervasyon/ bilet alımı, kiralık araç ya da etkinlik organizasyonu hizmetleri alabilirsiniz.

 

Sağlığım İçin

Eureko Sigorta olarak sunduğumuz geniş kapsamlı güvence seçeneklerimizle olası sağlık sorunlarınıza çözüm olmak istiyoruz.

Kendiniz ve/veya aileniz için oluşabilecek acil sağlık ihtiyaçlarınız için Acil Tedavi Sigortası, kapsamı zenginleştirilmiş Acil Tedavi Plus* ve check-up, diş bakım paketi, diyetisyen paketi ve grip aşısını da içeren 4 Mevsim Acil Tedavi Sigortası'nı inceleyebilirsiniz.

Yatarak tedavi, cerrahi müdahale veya ayakta tedavi gerektiren tedavi teminatları için Sağlığım Garantide Prime* ya da Sağlığım Garantide Plus** ürünlerinden birini tercih edebilir; doğumunuzu güvence altına almak ve teminatlarınızdan dünyanın her yerinde faydalanabilmek için Sağlığım Garantide Elit** güvencesini seçebilirsiniz.

KOBİ’lere yönelik olarak geliştirilen KOBİ Sağlık Paketi ile olası acil ihtiyaçlar için kendinizin ve/veya çalışanlarınızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz.

Tüm seyahatlerinizi Eureko Sigorta’nın sunduğu Seyahatte Sağlığım Garantide ürünü ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşyerim İçin

Üretim aşamasından başlayarak, üretilen ürünlerin uzak bölgelere nakliyesine kadar geçen tüm süreçte yaşanacak olası bir sorunun her şeyin sonu olmadığını bilmek, yangın ya da herhangi bir iş kazasında üretim makinelerindeki zararın karşılanacağından emin olarak ticari hayata adım atmak size güven verecektir.

Eureko Sigorta tarafından KOBİ’niz, ticari ya da kurumsal işyerinizdeki ürünlerinizi, demirbaşlarınızı ve emtianızı; nakliye ve inşaat gibi ticari faaliyetlerinizi geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyoruz. Tüm kapıları güvenle açın istiyoruz.

MELTEM SOKAK      NO:8/B      KADIKÖY/İSTANBUL
TEL : 0216 428 50 24      FAX : 0216 428 50 18      GSM : 0532 214 62 33